InstaBIZ

Video/ Adelina Ismaili elektrizon ende klubet e natës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:00 - 01/12/15 |
root

“Sajzezo” bashkëpunimi i Adelina Ismailit me Elita 5 mbetet një nga këngët më të bukura të repertorit të këngëtares. Ndonëse ka kaluar më shumë se një dekadë nga koha e publikimit të saj, ajo vazhdon të këndohet dhe të pëlqehet pa fund.

Kjo video që është postuar në faqen zyrtare në Facebook të këngëtares “rebele”, Adelina Ismaili e vërteton më së miri këtë fakt.

[fbvideo link=”https://ëëë.facebook.com/AdelinaOfficiel/videos/10153617796422559/” ëidth=”700″ height=”400″ onlyvideo=”1″]

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas