Aktualitet

Siri/Asad bombardon spitalin…


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:28 - 01/12/15 |
b.f

Të paktën 7 persona janë vrarë dhe dhjetra të tjerë janë plagosur në një sulm të dyfishtë me bomba-fuçi të lëshuara nga helikopterët e regjimit të Asad në një spital në një lokalitet në veri të Homs. Bombardimi është kryer të shtunën, por lajmi është bërë vetëm sot i ditur.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas