Aktualitet

“Vetëm të bashkuar fitojmë”, Berisha njofton foltoren e radhës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:44 - 22/11/21 |
Opi Nion

Ish-kryeministri Sali Berisha do të zhvillojë të martën në datë 23 Nëntor foltoren e radhës. Takimi do të zhvillohet në Pallatin e Kulturës “Shefqet Doda” të qytetit të Burrelit në orën 17:00.  “Vetëm të bashkuar fitojmë”, shkruan Berisha në Facebook.

Kujtojmë që ditët e fundit përplasja Berisha-Basha është intensifikuar pasi të dyja palët kanë shpallur nga një Kuvend Kombëtar. Berisha ka njoftuar mbledhjen e forumit më 11 Dhjetor ndërsa nga ana tjetër, Lulzim Basha me propozimin e tij dhe miratimin nga Kryesia vendosi disa ditë më parë vendimin që Kuvendi Kombëtar të mblidhet më 18 Dhjetor./Opinion.al

Pas