Aktualitet

Vetëm 3 kandidatë në garën për kreun e FRPD


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:40 - 17/11/15 |
b.f

TIRANE- Pas  Greta Koçit, tërhiqet nga gara për FRPD edhe Lisandër Hoxha dhe Enri Çeno. Burime zyrtare konfirmojnë se ata janë tërhequr për shkak të rezultateve të dobëta. Në garë kanë mbetur tre kandidate; Ervin Salianji, Belind Këllici dhe Oriela Nebiaj.

Greta Koçi dhe Lisander Hoxha kanë deklaruar mbështetjen për Belind Këlliçin, i dyti në renditje për nga votat e marra në Vlorë dhe Kavajë.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas