Aktualitet

Vetëhidhet nga kati i tretë i një pallati 34-vjeçari në KavajëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:12 - 29/05/22 |
Opi Nion

Një 34-vjeçar është vetëhedhur nga kati i 3-të i një pallati në lagjen nr.2 në Kavajë. Paraprakisht mësohet se shtetasi F.F., vuante nga probleme të shëndetit mendor.

Policia njofton se 34-vjeçari është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Me datë 29.05.2022, rreth orës 21:05, në lagjen nr. 2, në Kavajë, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i tretë i pallatit, shtetasi F. F., 34 vjeç, i cili vuan nga probleme të shëndetit mendor.

Si pasojë është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”,-njofton policia./Opinion.al

Pas