InstaBIZ

Veshja më e bukur/ Anxhela Peristeri shënon fitoren e parë në “Eurovision”Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:40 - 18/05/21 |
Opi Nion

Anxhela Peristeri ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve në parakalimin e saj në tapetin ngjyrë bruz, në të cilin morën pjesë gjithë konkurrentët e “Eurovision” për këtë vit.

Dhe kryefjala në të gjithë mediat e huaja ka qenë këngëtarja dhe fustani i saj I kuq, e cila do të prezantoj Shqipërinë në kompeticionin e muzikës.

Fustani që Peristeri kishte përzgjedhur ka fituar aq vëmendje sa ka arritur të shpallet si veshja më bukur.

“WiwiBlogs”, portali më i madh i “Eurovision”, ka organizuar një sondazh për publikun për të përzgjedhur këngëtaren e veshur më bukur dhe Anxhela ka mbledhur shumicën e votave.

Fustani i kuq, i çarë deri në pjesën e sipërme të këmbës i dizejnuar dhe punuar deri në detaj nga Valdrin Sahiti, duket se i ka pëlqyer shumicës së publikut europian. Për këngëtaren shqiptare kjo është fitorja e parë.

Për gjithë këtë zhurmë nëpër media mbi fustanin e kuq të bukur Peristeri ka falenderuar publikisht të gjithë ata që e përzgjodhën e dhanë titullin e artistes së veshur më bukur.

“Faleminderit nga thellësia e zemrës për mbështetjen tuaj dhe që më keni votuar si të veshurën më bukur në tapetin bruz në Eurovision. Ja dolëm Valdrin Sahiti”, shkruan Anxhela në një postim në llogarinë e saj në “Instagram”./Opinion.al

Pas