Politikë

“S’ka kohë për pushim”, Rama publikon pamjet nga Unaza e Madhe


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:51 - 18/05/21 |
Opi Nion

Pasditen e sotme kryeministri Edi Rama ka publikuar pamjet nga Unaza e Madhe e Tiranës.

Krahas videos së publikuar në faqen zyrtare të tij në “Facebook”, Rama shkruan se puna vazhdon dhe se nuk ka më kohë për pushim.

“Unaza e Madhe e Tiranës – Puna vazhdon, S’ka kohë për pushim”, shkruan kryeministri Edi Rama./Opinion.al

Pas