InstaBIZ

Vesa Luma tregon fustan e nusërisë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:14 - 12/09/15 |
root

Vesa Luma dhe Big Basta do të lidhin sonte kurorë, në Kalanë e Lëkursit nga qyteti bregdetar i Sarandës. Pak orë para fillimit të ceremonisë, Vesa na tregon vendin ku ata do ti thonë “po” njëri-tjetrit si dhe fustanin e nusërisë që do të veshë në mbrëmje. Foton e fustanit Vesa e ka postuar në Snapchat.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas