-Jetë dhe Stil

Zbulohet një shpellë e re në Vietnam


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:56 - 12/09/15 |
root

Vendet e reja dhe të eksploruara më parë janë gjithnjë interesante për tu komentuar. E tillë është edhe kjo shpellë në Vietnam, fotografitë e së cilës janë realizuar nga fotografi aventurier, Ryan Deboodt në 31 gusht. Ryan ka shkuar atje një muaj pasi banorët e zonës ta zbulonin këtë mrekulli natyrore.

The cave was discovered for the first time by locals just one month ago in Vietnam

The cave is an extension of the Hang Tien structure in Vietnam's Phong Nha Ke Bang National Park

Adventure photographer Ryan Deboodt snapped the jaw-dropping photos on August 31 during a visit to the area

During the formation of the cave, the walls became scalloped due to water running through creating beautiful waves of white and black

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas