InstaBIZ

Vesa Luma edhe pak ditë beqare… nis festimet me shoqet


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:02 - 29/08/15 |
root

Këngëtarja Vesa Luma dhe reperi Big Basta, do ti thonë “po” njëri-tjetrit në 12 shtator, ku do të lidhen në martesë. Këngëtarja prishtinalie, ka nisur festimet e “kanagjegjit”, traditës kosovare gjatë së cilës nusja feston me familjarët dhe miqtë, ditët e beqarisë. Mikeshat e saj  stilistja, Agnesa Vuthaj dhe këngëtarja, Jehona Sopi kanë qenë pjesë e këtyre festimeve, si mikesha shumë të ngushta të Vesës.

11923196_484946391670661_5703890564656144026_n

11931714_10207029929084621_1575285983_n

Ceremonia e dasmës do të zhvillohet në Kalanë e Lëkursit në Sarandë.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas