InstaBIZ

Vedat Ademi, ja si do jetë kënga ime e re


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:45 - 20/11/15 |
root

[fbvideo link=”https://ëëë.facebook.com/VedatAdemiMusic/videos/10153180023291016/” ëidth=”700″ height=”400″ onlyvideo=”1″]

Vedat Ademi i ka njohur fansat me këngën e tij të radhës. Ai ka postuar një video në Fan Page-in e tij zyrtar, ku është duke kënduar këngën e re. Edhe këtë herë nuk i ka ndërruar bashkëpunëtorët dhe rrymën e tij muzikore.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas