-Jetë dhe Stil

Ja pse pozicioni misionar, mbetet seksi më i mirë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:37 - 20/11/15 |
root

Specialistët e seksit rendisin disa arsye sepse pozicioni misionar mbetet më i miri, kur kryeni marrëdhënie me partnerin tuaj.

  1. Gjatë këtij pozicioni ju jeni më i fokusuar për të bërë qejf
  2. Keni më shumë akses tek klitori
  3. Mashkulli juaj ju sheh në sy dhe ju adhuron më shumë
  4. Ky është pozicioni më intim i mundshëm
  5. Gjoksi juaj duket shumë bukur në këtë pozicion
  6. Gjatë këtij poziioni fitoni edhe një lloj dominance më të madhe

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas