Aktualitet

Valëviten flamujt kuqezi, Rama: Ja nisma e familjeve shqiptareBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:33 - 24/11/21 |
Opi Nion

Në parg të festave Kombëtare 28 dhe 29 nëntorit shumë familje shqiptare kanë ndërmarrrë një nismë që quhet “Valëvit flamurin”.

Ka qenë kryeministri Edi Rama i cili ka publikuar disa foto që trgojnë flamujt kuqezi që valëviten në ballkonet e shtëpive të qytetarëve shqiptarë.

“Mirëmëngjes, me këtë nismë të bukur të familjeve shqiptare për ditët më të veçanta të historisë sonë”, shkruan Rama në rrjetin social “Facebook”./Opinion.al

Pas