-Jetë dhe Stil

Vajza del pa pantallona në rrugë, asnjë se dallon (ja video)


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 01:00 - 12/11/15 |
root

Një vajzë nga Hong Kongu, ka vendosur të ecë nëpër rrugët duke veshur vetem një bluze me mëngë të shkurtra dhe një çantë ngjyrë ari.

Modelja ishte krejtësisht e zhveshur nga pjesa e poshtme. Ajo ishte ngjyrosur në atë mënyrë, që të dukej sikur kishte veshur xhinse shumë të holla, shkruan Dailymail. Askush se vuri re këtë detaj.

https://www.youtube.com/watch?v=o5eO-FAgqHM

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas