InstaBIZ

Ja “viktimat” e radhës të “Vipave të Bllokut”


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 03:00 - 12/11/15 |
root

“Vipat e Bllokut” vijojnë përsëri me foto, ku na risjellin edhe njëherë në vëmendje se si kanë qenë personazhet tanë publik. Sot e ka patur radhën, deputetja e PD-së, Majlinda Bregu ku sipas tyre, ajo ka ngritur mollëzat dhe ka bërë vetullat tatuazh.

12242151_10207462115049000_842063233_n

 

Sipas vipave të bllokut një tjetër personazh që është bërë nga e para, është edhe zogu më i mirë prej krejtëve, Altuna Sejdi.

12202194_10207462115409009_868362580_n

Luana Vjollca komentohet për të pasmet e saj më të zmadhuara vitet e fundit, ose Albërie Hadërgjonaj që sipas tyre përveç gjoksit ka bërë edhe buzët dhe mollëzat.

12233319_10207462115289006_55709660_nunnamed

Kjo faqe sa vjen dhe bëhet më e famshme, në të njëjtën kohë edhe burim lajmesh për portalet online.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas