-Jetë dhe Stil

E ÇUDITSHME/ Tre orë me orgazëm, shikoni si sillet i dashuri


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 07:00 - 12/11/15 |
b.f

Liz ka përjetuar një situatë të pazakontë dhe është bërë gruaja e parë në botë që orgazma e mban plot 3 orë. Dhe nuk është përrallë por e vertetë.

Liz pas një marrëdhënie seksuale kishte arritur orgazmën, por kjo orgazëm nuk dukej se do ndalej ndonjëherë.

I dashuri i saj, Erik e ka çuar në spital pasi nuk i kishte mbetur opsion tjetër. Ajo kishte pirë edhe verë për ta ndalur orgazmën, por dukej se asgjë nuk funksiononte. “Unë fillova të kërcej lartë e poshtë, sepse dëshiroja të bëja çdo gjë që të më ndalej orgazma”, thotë Liz.

Orgazma e saj kishte vazhduar edhe gjatë kohës kur ajo ishte në spital dhe pacientët tjerë kishin mbetur duke i vëzhguar dhe duke menduar se çfarë ka kjo grua që nuk po ndalet së rënkuari.

Ata kanë rrëfyer historinë e tyre dhe kanë bërë edhe një video ilustruese….

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=zFXoP657J78

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas