-Jetë dhe Stil

Fieri qyteti i seksit, Durrësi qyteti i “gay”


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 01:30 - 12/11/15 |
root

Fieri është qyteti ku shiehn më shumë filma pornografikë në internet. Ky përfundim vjen nga opsioni i Google, “Google Trend”. Ky opsion mat volumin e kërkimeve për terma të caktuara, në qytete të caktuara dhe pastaj jep rezultatet për to. Për termin “porn”, për vitim 2015, klikimet më të shumta në qytetet shqiptare janë të renditura si më poshtë: Fieri, Vlora, Durrësi, Elbasani, Shkodra, Tirana. Ndërkohë, për termin “gay”, volumi më i madh i kërkimeve vjen nga Durrësi, Vlora, Shkodra dhe Tirana.

2005

 

 

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Pas