-Jetë dhe Stil

“Vejusha e zezë” godet si rrufe, kujdes…


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 02:00 - 12/11/15 |
b.f

Sunil Dade ka qenë duke ujitur në kopshtin e tij në Londër, kur e ka ndjerë një dhimbje të tmerrshme në kokë. Burri 33-vjeçar, në atë moment ka menduar që e ka goditur rrufeja dhe është hedhur dhe rrotulluar nëpër bar.
Mirëpo, ai vetëm sa është pickuar nga një merimangë, që besohet të jetë një “Vejushë e Zezë” .Ai ka bërtitur dhe ka qarë, derisa ka hyrë në shtëpinë e tij,
per shkak të hedhjeve që ka bërë, ai ka lënduar rëndë dy rruaza të shpinës. Pickimi i merimangës së zezë me shpinë të bardhë, e ka lënë me qafë të djegur.Disa ditë më vonë, atij i është hequr lëkura, por qafa nuk do I kthehet si më parë.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas