Aktualitet

“Unë e dua Vlorën”, Zaho i merr mikrofonin Ramës në përmbylljen e fushatës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:37 - 23/04/21 |
Opi Nion

Kryeministri Edi Rama e ka përmbyllur fushatën zgjedhore nga Vlora duke ngjitur në podium gjithë familjen e tij.

Rama i bëri thirrje Zahos që në mbyllje të fjalës së tij të merrte mamanë, vëllain e madh dhe motrën dhe të ngjitej në podium.

Pasi u ngjit në podium, Zaho mori mikrofonin dhe tha “Mirëmbrëma, unë e dua Vlorën.”

Rama: Ju prezantoj me dikë që sa herë i thua “ore bëj mësimet”, më thotë “po i bëra mësimet do më çosh në Vlorë?” Sa herë i thua ore ik bëj not, më thotë “po bëra not do më çosh në Vlorë?” Ja ku je tani në Vlorë.

Zaho: Mirëmbrëma, unë e dua Vlorën.

Rama: Zaho e do Vlorën, Vlorën e do gjithë Shqipëria, Vlora në 25 prill do vulosë ngjitjen e Shqipërisë në një majë tjetër. Rrofshi!

Pas