Politikë

Berisha në përmbylljen e fushatës së PD: Pres fitore të shkëlqyer


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:52 - 23/04/21 |
Opi Nion

I pranishëm në përmbylljen të fushatës së zgjedhore të PD, ishte i pranishëm dhe ish-kryeminitri Sali Berisha.

Ai është pyetur nga gazetarët se cilat ishin pritshmëritë e PD-së për ditën e diel, Berisha u shpreh i bindur “Fitore e shkëlqyer, fitore”.

Ndërkohë, kreu i demokratëve Lulzim Basha i foti të gjithë  nëpunësit e administratës, mësues, mjekë dhe punonjës policie që të bashkohen për të votuar PD-në ditën e diel./ Opinion.al

Pas