Aktualitet

U prangos duke bërë plazh, pas Endri Zajës arrestohet dhe e dashura


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:56 - 19/06/21 |
Opi Nion

Një 22-vjeçare është vënë në prangat e Policisë së Durrësit, pasi akuzohet se ka bashkëpunuar me Endri Zajën.

Sipas policisë 22-vjeçarja me inicialet A.B. akuzohet për “Përkrahje të autorit të krimit”. Zaja është arrestuar pasditen e sotme teksa ishte duke bërë plazh.

I riu akuzohet për 2 vjedhje të ndodhura në qytetin e Durrësit dhe për një aksident me pasojë plagosjen e një të moshuare, italiane./Opinion.al

Pas