Kronikë

U përleshën me njëri-tjetrin, policia arreston babë e bir


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:33 - 17/01/21 |
Opi Nion

Dy persona janë arrestuar nga Policia e Vlorës pasi akuzohen për “dhunë në familje”.

Mësohet se në pranga kanë rënë N. L., 69 vjeç, dhe V. L., 27 vjeç, babë dhe bir, banues në Selenicë.

Sipas informacioneve, dy të arrestuarit gjatë një konflikti për motive të dobëta, kanë ushtruar dhunë fizike ndaj njëri- tjetrit.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Vlorë, për veprime të mëtejshme./ Opinion.al

Pas