Aktualitet

U iku në tualet, arrestohen 2 policë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:40 - 03/11/15 |
b.f

Policia e Tiranës ka ndaluar mbrëmjen e sotme dy efektivë të policisë të cilët shikohen si përgjegjës për arratisjen mëngjesin e sotëm nga ambientet e Komisiariatit Nr 3, të të ndaluarit Bledar Zefi. Policët e ndaluar janë Arsela Hajdini trupë shërbimi patrulle dhe Bajram Elezi ndihmës specialist në dhomat e sigurisë. Sipas të dhënave të Policisë i ndaluari Zefi shfytëzoi kohën kur shkoi për nevoja personale për tu arratisur, si pasojë e neglizhencës së efektivave të policisë.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas