-Jetë dhe Stil

Rrëfimi i modeles: Ja pse i mbylla të gjitha rrjetet sociale


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:00 - 03/11/15 |
root

Rrjetet sociale janë një e keqe e domosdoshme për të gjithë. Por ka edhe nga ata persona që nuk duan të jetojnë me këtë “fasadë” lumturie. Modelja 18-vjeçare, Essena O’Neill ka fshirë llogarinë e saj me rreth 700 mijë ndjekës në Instagram dhe 25 mijë ndjekës në Youtube. Modelja ka pranuar se gjithnjë e më tepër ndihej bosh nga ky fallcitet. “Pa e kuptuar kam kaluar pjesën më të madhe të adoleshencës duke u fiksuar pas mediave sociale dhe pamjes time fizike. Por mënyra se si e përdorja Instagramin nuk ishte e vërtetë” është shprehur ajo.

https://www.youtube.com/watch?v=gyI2Sugw6Yc

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas