InstaBIZ

Gena dhe Devisi “djegin” kaloritë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:30 - 03/11/15 |
root

Genën dhe Devis Xherahu përveç muzikës i bashkon edhe vrapi. Këtë herë dy kolegët këngëtarë, janë takuar rastësisht nga Kodrat e Liqenit Artificial dhe duken shumë të lumtur krah njëri-tjetrit. “Rastesia…mbret i botes!Me buken e vjeter ne keto momente duke djegur kalorit…te liqeni artificial”, shkruan Gena në profilin e tij në Facebook.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas