Kronikë

U futën për t’u larë në det, humbin jetë babë e bijë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:25 - 26/08/20 |
el ida

Një ngjarje e rëndë është rregjistruar këtë pasdite në Rrushkull të Durrësit.

Sikurse njofton policia, baba e vajzë kanë hyrë që të lahen në det dhe por 44-vjeçari ka ndërruar jetë në rrethana ende të paqarta.

Ndërsa, e mitura vetëm 9 vjeçe u dërgua në spital nën kujdesin e mjekëve, por fatkeqësisht, nuk ka arritur të mbijetojë.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë, ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes./Opinion.al

Pas