Kronikë

U denoncua për dhunë nga gruaja,policia i gjen dhe lëndë narkotike të riut


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:19 - 31/08/20 |
Opi Nion

Policia ka arrestuar një 31-vjeçar në fshatin Burizanë të Krujës, pas denoncimit për dhunë ndaj bashkëshortes së tij.

Përveç akuzës për dhunë ndaj bashkëshortes së tij, të arrestuarit E. S. i janë gjetur dhe një sasi lënde narkotike gjatë kontrollit në banesë.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Krujë, për veprime të mëtejshme./ Opinion.al

Pas