InstaBIZ

Tuna shijon diellin, Cozman ushqimet bio


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:05 - 12/09/15 |
root

Ata janë tashmë të ndarë dhe pushimet po i kalojnë larg njëri-tjetrit. Këngëtarja Tuna Sejdi është duke pushuar me familjarët e saj në Turqi, ndërsa reperi Cozman është kthyer te familja e tij në Londër. Ndërsa Tuna është duke postuar përditë foto me bikini duke shijuar detin dhe diellin,  Cozy poston në Instagram video e foto të ushqimeve bio londineze. Të dy janë duke menduar diametralisht kundër, por e vetmja gjë e përbashkët është që këtë ndarje po e flasin vetëm me familjarët dhe me askënd tjetër.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas