-Jetë dhe Stil

Trendi i modës që ka pushtuar Instagramin, zbuloni ngjyrën e vitit 2019


               Publikuar në : 13:27 - 30/01/19 |
el ida

“Yjet” e showbizz-it duket se nuk po i rezistojnë dot rrobave, këpucëve apo aksesorëve neon. Ky trend i cili ka pushtuar Instagramin duket se po përhapet në një mënyrë masive dhe është parë te Kim Kardashian, Kendall Jenner, Kylie Jenner, Blake Lively, Rihanna e shumë personazhe të tjerë.

Sipas “Cosmoplitan” detaji neon duhet të jetë patjetër pjesë e paraqitjes tuaj dhe nuk ka rëndësi nëse gjendet në fustan, pantallona, çantë, këpucë apo kapele. Pra, mjafton të jetë diku.

Më poshtë, fotografitë e disa personazheve që e kanë përqafuar këtë trend, të cilin në vitin 2019 mesa duket do t’a shohim kudo:

8 7 5 4 2 1 6 3
<
>

Pas