Kryesore

Tre në pranga në Vlorë, 60 vjeçari ngacmon seksualisht të bijën


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:21 - 25/06/20 |
el ida

Policia e Vlorës ka vënë në pranga 3 persona.

Një 31 vjeçar akuzohet për dhunë ndaj bashkëshortes, ndërsa  një 27-vjeçar për dhunë ndaj nënës së tij, situata është më dlikate në rastin e një 60-vjeçari.

Sikurse njofton policia, Z. S., 60 vjeç, banues në fshatin Babicë e Madhe, Vlorë, dyshohet se ka ushtruar dhunë fizike dhe ka ngacmuar seksualisht vajzën e tij, në banesë./Opinion.al

Pas