InstaBIZ

Tre musketierët Rozi, Soni & Gena


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:36 - 13/11/15 |
root

Kanë bashkuar forcat dhe pritet që të sjellin një projekt shumë të bukur muzikor. Gena dhe Soni Malaj, do të vijnë për herë të parë në një duet, tekstin e të cilit ia kanë besuar këngëtares dhe tekstshkrueses së njohur, Rozana Radi.

Lajmin e ka bërë të ditur vet Rozi në Instagramin e saj, ku ka shkruar se “sapo përfundoi teksti i këngës së Sonit dhe Genës”. Padyshim që ky projektet pritet të jetë shumë i vecantë…

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas