Aktualitet

Çfarë po ndodh në vilën qeveritare me koordinatorët e koalicionit?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:57 - 13/11/15 |
b.f

TIRANË- Ata që njihen si koordinatorët e koalicionit të majtë PS-LSI janë mbledhur pak minuta më parë në vilën Qeveritare që ndodhet pranë Kryesisë së Kuvendit.  Aty janë parë të hyjnë rreth orës 10:00, Kryeministri Rama me të njerëzit e tij: Gramoz Ruçi, Saimir Tahiri, Erjon Braçe dhe Ilir Beqaj.

Ndërsa Kryeparlamentari Meta shoqërohet nga Petrit Vasili, Ylli Manjani dhe Spartak Braho. Burimet zyrtare thonë se qëllim i takimit është diskutimi për projektbuxhetin. Thua të jetë kjo tema? Do të presim deri në fund të takimit nëse do të ketë deklaratë prej tyre. Takimet të ngjashme janë zhvilluar edhe javët e kaluara.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas