-Jetë dhe Stil

Në këtë shpellë është formuar harta e Shqipërisë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:10 - 13/11/15 |
root

Në këtë video të publikuar në Yotube në hyrjen e një shpellë  është formuar e harta e Shqipërisë. Pamjet thuhet se janë xhiruar në Strugë në Maqedoni, në një zonë parku natyral. Nuk e dimë nëse është krijuar nga natyra, apo dora e njeriut, por është fantastike si ngjarje.

https://www.youtube.com/watch?v=Ya-67emU1Vg

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas