Bota

Tre ditë të martuar, burri rreh gruan në Itali, shkak shpenzimet e dasmës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:09 - 09/10/21 |
Opi Nion

Vetëm tre ditë pas dasmës dhe fillimit të bashkëjetesës një burrë ka dhunuar gruan e tij në Itali.

Arsyeja, shpenzimet e larta ende të pa paguara të dasmës përfshi këtu dhe DJ.

Gruaja është dhunuar nga bashkëshorti gjatë një zënke për menaxhimin e parave të çiftit.

Zënka fillestare rezultoi në një sulm kundrejt bashkëshortes e cila përfundoi me mavijosje në trup dhe gërvishtje në krah.

Mbi ngjarjen ka reaguar edhe Shefi i Policisë së Reggio Calabria teksa ka paralajmëruar burrin dhunues të mos vazhdoj më me episode të tilla dhune./Opinion.al

Pas