Kronikë

Tiranë/ Makina merr flakë në lëvizjeBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:57 - 10/01/23 |
Opi Nion

Një automjet është përfshirë nga flakët e zjarrit në lëvizje. Ngjarja ka ndodhur në Tiranë në rrugën “Reshit Petrela”.

Policia bën me dije se automjeti tip Audi mori flakë në lëvizje e sipër dhe u dogj pjesërisht.

Fatmirësisht drejtuesi nuk pësoi lëndime. Nga zjarri pati vetëm dëme materiale.

Paraprakisht dyshohet se zjarri ka rënë si pasojë e një defekti në mjet. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit.

Pas