Te Fundit

Tiranë, “Hoxha Tahsim”, katër shtëpi në flakë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:52 - 05/11/15 |
b.f

Katër banesa janë përfshirë nga flakët në rrugën Hoxha Tahsim në Tiranë gjatë mbrëmjes. Mjete zjarrëfikëse dhe autoambulanca janë gjendur në vendngjarje, ndërkohë që ende nuk ka raportime për të të lënduar

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas