InstaBIZ

Darka romantike e Viola Spiros


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:10 - 05/11/15 |
root

Bukuroshja Viola Spiro e ka deklaruar që është në një lidhje dashurie dhe që është shumë e lumtur, por nuk do të bëj atë publike.

Në Snapchat biondja simpatike ka publikuar disa fotografi nga darka me të dashurin e zemrës, i cili i dhuron shumë dashuri por edhe lule. Fotografitë me të Viola i poston vetëm në Snapchat dhe në asnjë nga profilet e tjera sociale që ka në rrjetet sociale.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas