Kronikë

Tiranë/ Gjendet një trup i pajetë pranë varrezave të Sharrës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:12 - 08/09/21 |
Opi Nion

Trupi i pajetë i një personi është gjetur mesditën e sotme në periferi të Tiranës, pranë varrezave të sharrës. Policia bën me dije se është gjetur një kufomë e dekompozuar e seksit mashkull.

“Rreth orës 09:45, në fshatin Balticë, Njësia Administrative Vaqarr, është gjetur një kufomë e dekompozuar e seksit mashkull. Pritet përgjigjja e ekspertizës mjekoligjore për të përcaktuar shkakun e vdekjes”, njofton policia.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave e plotë të ngjarjes./Opinion.al

Pas