Emisionet

“Opinion”/ Historia e çuditshme e Afganistanit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:50 - 08/09/21 |
Opi Nion

Është diskutuar të martën në emisionin “Opinion” mbi zhvillimet e fundit të ndodhura në Afganistan. pushtimi i vendit nga talebanët dhe largimi i shtetasve afganë nga vendi i tyre.

Të ftuar në studio kanë qenë: Agim Nesho, Avenir Peka, Denalda Kuzumi, Denis Deliu

Në lidhje direkte nga VOA: Keida Kostreci

Lidhje direkte nga DW: Lindita Arapi

Pas