Aktualitet

Turisti bie në humnerë në Tepelenë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:36 - 08/09/21 |
Opi Nion

Një turist ka rënë në humnerën e fshatit Salari në Tepelenë. Ai po bënte një tur në Shqipëri me motoçikletë dhe teksa përpiqej të ngjiste një majë mali ka rënë në humnerë.

Në vendngjarje ka shkuar autoambulanca dhe forcat policore.

Turisti po dërgohet në spital për ndihmë të specializuar mjekësore./Opinion.al

Pas