Kronikë

Thumanë/Rrëzohet nga kati i tretë, humb jetën 25-vjeçari


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:14 - 14/08/21 |
Opi Nion

Një i ri ka humbur jetën në rrethana ende të pasqaruara këtë paradite. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Thumanë rreth orës 12:15 dhe sipas policisë  25-vjeçari me inicialet K.Ç. dyshohet se ka rënë nga kati i 3-të i banesës së tij.

Ai ka ndërruar jetë gjatë transportimit për në spital. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes./Opinion.al

 

Pas