Aktualitet

Terror në Kaliforni/ Tre persona me antiplumb sulmojnë qendrën mediatike


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:12 - 02/12/15 |
b.f

Të dhënat e parë nga policia e San Bernardinos në Kaliforni flasin për tre persona të veshur me jeleke antiplumbë, të armatosur rëndë, të cilët kanë qëlluar dhe vazhdojnë të jenë aktivë në Qendrën Rajonale Inland, një qendër mediatike dhe shëndetësore jo fitim-prurëse.

http://ktla.com/on-air/live-streaming/

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas