InstaBIZ

Edhe Getoar Selimi bën “block” Vipat e Bllokut


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:24 - 02/12/15 |
root

Një tjetër personazh publik ka bllokuar faqen “Vipat e Bllokut” dhe ai është reperi, Getoar Selimi.

Administruesit e faqes kanë thënë se Geti i ka bllokuar, pasi ata kanë shkruar që reperi fotoshopon fotot në Instagram.

imageimage

KOMENTO (2)

Shkruaj nje koment

Pas