Te Fundit

Dëshmitë e para nga vendngjarja në Kaliforni


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:31 - 02/12/15 |
b.f

Një nga dëshmitaret ne Kaliforni ka shkruar një sms ku tregon se është mbyllur ne zyrë dhe dëgjon të shtënat. Ajo shkruan se ka parë te shtrirë dhjetra persona. Vijon…

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas