Kronikë

Të shtënat me armë në Shkodër, kush është autori që qëlloi në drejtim të dy vëllezërveBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:45 - 26/10/22 |
Opi Nion

Të shtëna me armë zjarri u regjistruan mbrëmjen e së martës në Shkodër. Sipas policisë, u qëllua me armë në drejtim të dy vëllezërve pas një sherri të çastit. Bëhet fjalë për Ardian dhe David Kirin.

Ndërkohë është mësuar edhe emri i autorit që qëlloi me armë zjarri në drejtim të tyre. Ai është Kristian Fermosi, i cili është shpallur në kërkim nga policia.

Fatmirësisht nga të shtënat nuk ka persona të lënduar.

Pas