Kronikë

Të shtëna me armë zjarri në Vlorë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:58 - 21/04/21 |
Opi Nion

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar në fshatin Poro të Vlorës. Bëhet me dije se është qëlluar me armë në drejtim të një lokali në pronësi të shtetasit Gj. N.

Nga verifikimet paraprake të bëra nga shërbimet e  Policisë, nuk ka persona të dëmtuar.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen  e plotë e rrethanave, si dhe mbledhjen e provave që do çojë në identifikimin dhe kapjen e autorit./Opinion.al

Pas