Kronikë

Të shtëna me armë zjarri në Shkodër, një i plagosur


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:49 - 25/07/21 |
Opi Nion

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar ditën e sotme në Shkodër, teksa bëhet me dije se një person ka mbetur i plagosur. Sipas News24 i plagosur ka mbetur një person i shpallur në kërkim rreth 50 vjeç.

I plagosur është nisur me urgjencë në Spitalin e Traumës në Tiranë për shkak të gjendjes së rëndë. Nuk dihen ende rrethanat dhe identiteti i të plagosurit, teksa policia ka nisur hetimet./Opinion.al

Pas