Kronikë

Detaje/ Narkaj u qëllua nga RENEA gjatë operacionit për arrestimin e tij


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:02 - 25/07/21 |
Opi Nion

Ardjan Narkaj, 52-vjeçari nga Kopliku që mbeti i plagosur ditën e sotme në Shkodër është qëlluar nga RENEA gjatë operacionit për arrestimin e tij.

Bëhet me dije se Narkaj ishte në kërkim nga policia për vrasje të dyfishtë dhe policia kishte marrë informacion për vendndodhjen e tij në fshatin Bratosh të Malësisë së Madhe.

RENEA ka ndërmarrë një operacion për arrestimin, por me sa duket ka hasur në rezistencē të Narkaj dhe është detyruar të hap zjarr./Opinion.al

Pas