Kryesore

Të shtëna me armë zjarri në Shijak, plagoset 28-vjeçari


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:11 - 30/05/20 |
el ida

Të shtëna me armë zjarri janë raportuar mbrëmjen e së shtunës në qytetin e Shijakut, tek stadiumi.

Sikurse njofton policia, i plagosur ka mbetur 28-vjeçari Henri Isai. I riu është qëlluar në këmbë dhe ndodhet në spitalin rajonal Durrës, jashtë rrezikut për jetën.

Rrethanat e ngjarjes janë ende të paqarta, ndërkohë që forca të shumta policie kanë rrethuar zonën dhe po punojnë për kapjen e autorit./Opinion.al

Pas