Kronikë

Tiranë/Gjenden 2 motra të vdekura në banesë,autori shqiptar nga Maqedonia


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:43 - 31/12/20 |
Doriana Çepunaj

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e ndërrimit të viteve në kryeqytet. Sipas burimeve të policisë dy motra janë gjendur të vdekura në banesë. Dyshohet se ato janë vrarë nga një shqiptar nga Maqedonia e Veriut i dashuri i njërës prej tyre, i cili vetë ka mbetur i plagosur.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për zbardhjen e saj si dhe kapjen e autorit./Opinion.al

Pas